Profil

Scavatore

Jsem studentem katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU a katedry geofyziky MFF. Zajímám se o to, jak z mála vytřískat hodně a jak proměnit svoji lenost v činy. Pro tento účel je tu tato stránka.

VÍCE

První rozhovor

Zítra povedu první rozhovor v životě. Těším se jak malej, ale na druhou stranu jsem podělanej strachy. Co s tím?

Pokud jste četli nějaké starší příspěvky, víte, že teď pracuji jako externista Českého rozhlasu. Zatím jsem měl příležitost stříhat několik rozhovorů a dělat z nich příspěvky, z nichž některé už byly odvysílány. To je pohoda, můžete to dělat z domova a akorát si vyměňujete pozdravy se šéfem mailem. Zítra však udělám krok dál.

Poprvé budu ten rozhovor, který následně budu stříhat, vést sám. Jenže to bych nebyl já, kdybych nebyl zmatkař, že jo. Takže hosta mám, jsme domluvení na zítra odpoledne. Na můj návrh času už ale neodpověděl a já už si na tu hodinu zarezervoval studio. Celý den si čtu o tom, co dělá a je to hodně zajímavý. Můj host pracuje na programu LSST, což je Large synoptic survey telescope. Jeho cílem je něco jako 3D mapa vesmíru, pokud to dobře chápu  a bude produkovat největší množství astronomických dat na světě. Vlastně se těším až mi to bude pořádně vysvětleno tak, aby to pochopil i posluchač.

Problém však je jasný: co budu dělat, když zítra můj host nedorazí? Budu za idiota. Tak mi držte palce. Výsledek práce pak uslyšíte v pořadu Nebeský cestopis, který je součástí cyklu pořadů Leonarda Plus.

Nebuď zombie!

Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *