Profil

Scavatore

Jsem studentem katedry autorské tvorby a pedagogiky DAMU a katedry geofyziky MFF. Zajímám se o to, jak z mála vytřískat hodně a jak proměnit svoji lenost v činy. Pro tento účel je tu tato stránka.

VÍCE

Novinky a statistiky!

Dnes tu pro vás mám několik novinek. Některé jste možná zaregistrovali, některé jsem dodělal terpve dnes. Zároveň tu sepíšu takovej malej souhrn fungování webu, protože je na světě zhruba měsíc a kousek.

Nejdříve ten souhrn – většinu mých čtenářů stále tvoří mí kamarádi z facebooku, za což jsem jim neskonale vděčný a když v tom budou pokračovat budu jedině rád. Občas se tu objeví někdo, koho nedokážu zařadit a to je známka toho, že některé čtenáře už prostě znát nemůžu. Děkuji vám, že má slova a myšlenky čtete.

Za poslední měsíc tento web navštívilo zhruba 130 lidí. To je číslo, které jsem úplně nečekal a jsem z něj pozitivně naladěn. Bohužel už z google analytics nedokážu vyčíst, kolik lidí tu bylo jen jednou. Možná to někde jde, ale jsem v tom absolutní nováček, takže zatím nevím kde (nebo to přehlížím :)).

Jedním z mnoha nedodělků, které jsem dlužen a které zkusím nějak zlepšit, je zobrazování stránek na mobilních zařízeních. Mrzí mě to a pokud možno to moc nedělejte, pokud se nedokážete povznést nad srandovní fonty. Snad to brzy spravím a vše bude v pořádku. Obecně s fonty mám problém a ještě s tím bojuji i tady na webu.

Teď k těm novinkám. První znich je newsletter. Po pravé straně je možnost zapsat si svůj email do newsletteru Nebuď zombie! a získávat novinky přímo do vaší mailové schránky. Jelikož facebook neukazuje všechno a ti kdo mě nemají na facebooku, musí kontrolovat jestli se neobjevilo něco nového, je toto o hodně jednodušší cesta, jak mít jistotu, že vám nic neunikne.

Druhá novinka je stránka Výzva. Napadlo mě to při článku o cvičení, který jsem postoval před týdnem. Je to vlastně takový menší bucket list, zaměřený na něco aktuálního. Momentálně je to lezení po čtyřech alespoň deset minut denně, protože už mi nestačí cesta z koupelny do koupelny. Pokud se chcete připojit, udělejte to! Napište někde veřejně proč a do čeho jdete. Využijte to, že vaši kamarádi vás mohou kontrolovat a motivovat k lepším výsledkům.

Díky za všechno a někdy během týdne!

Nebuď zombie!

Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *